Objednajte do 12:00 a tovar "skladom" vám doručíme už zajtra. Doprava zdarma pri nákupe od 100 EUR.

Armor All - Balíček na čistenie exteriéru vozidla

Kód: AABALICEK-EXT
€19,98 –21 %
balicek exterier
€19,98 –21 % €15,60 €13 bez DPH
3 až 4 dni
Môžeme doručiť do:
4.6.2024
Možnosti doručenia

S týmito značkovými produktmi značky ARMORALL vyčistíte exteriér vozidla na profesionálnej úrovni, ochránite všetky plastové, gumové povrchy a zvýraznite a rozjarite Váš lak  vozidla.

Armor All balíček na čistenie exteriéru vozidla obsahuje Jumbo špongiu, Tire foam penu na pneumatiky a Wash & Wax šampón. Armor All vyvíja auto šampóny a vosky pomocou najpokročilejších technológií. Patentované čistiace prostriedky obsahujú karnaubské vosky a spĺňajú tie najnáročnejšie štandardy. Prípravky neobsahujú silikón, čpavok, ani ropné deriváty.
- Wash & Wax šampón jemne odstráni aj nečistoty, zvýrazní farbu laku a dodá mu vysoký lesk, zamedzí vytváraniu stôp od vody, tá na laku vytvára kvapky a steká oveľa rýchlejšie. Používajte na chladnú karosériu, najlepšie v tieni alebo v garáži. Odstráňte z karosérie voľné nečistoty. Premiešajte koncentrát s vodou vo vedre a umyte vozidlo špongiou, alebo froté rukavicou. Opláchnite a osušte jemnou handričkou alebo sušiacou utierkou z mikrovlákna. Wash & Wax šampón 1 l je bezpečný pre všetky povrchové úpravy automobilov a karosérie. Vytvára ochrannú vrstvu, ktorá chráni karosériu pred vonkajšími vplyvmi.
- Tire foam pena na pneumatiky 500 ml je intenzívna pena, ktorá sa aktivuje pri kontakte s pneumatikou a odplaví všetku špinu. Kondicionéry vyživia a obnovia čierny vzhľad a blokovacie činidlá chránia pred škodlivými prvkami, ktoré spôsobujú popraskanie a blednutie. Pri použití extrémne špinavé a zablatené pneumatiky najprv opláchnite prúdom vody. Prípravok Tire foam pred použitím pretrepte. Aplikujte rovnomerne na celú pneumatiku. Nechajte pôsobiť 5-10 minút a opláchnite. Armor All je už po generácie priekopníkom v starostlivosti o pneumatiky a ponúka produkty, ktoré vylepšujú, chránia a zachovávajú prirodzenú krásu vašich pneumatík.
- Jumbo huba má ľahké uchopenie je ľahká, supersavá, teda viacúčelová a ideálna aj pre domáce použitie. Je tiež skvelá na umývanie všetkých povrchov automobilu vrátane karosérie, skla, plastov a nárazníkov. Aby ste pri umývaní auto nepoškriabali, odstráňte hrubé nečistoty prúdom vody. Použite Jumbo špongiu na umývanie a priebežne ju perte vo vedre s vodou a prípravkom. Na karosérii a pneumatiky používajte rôzne huby. Často sa meňte vodu, aby ste sa vyhli poškriabaniu povrchu auta hrubými nečistotami. Rad Armor All Shield sú oceňované produkty starostlivosti, ktoré kombinujú rýchle a ľahko použiteľné receptúry s kvalitnými výsledkami.

Detailné informácie

Pricemania - overený obchod

Podrobný popis

INFORMÁCIE O VÝROBCOVI

História značky AA začala v roku 1970 v Amerike v štáte Oakland., kedy ju vlastnil podnikateľ Alan Rypinski. Dnes je vlastníkom spoločnosť AutoGroup.|a jeho ročný obrat presahuje 200 miliónov USD. Produktový rad výrobkov Armor All je špeciálne navrhnutý tak, aby dokázal interiér aj exteriér automobilových povrchov vyčistiť, vyleštiť a ešte ochrániť. V ponuke sú spreje, gély, ale aj v dnešnej dobe toľko obľúbené obrúsky.|

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: