OSRAM RACER

Pri jazde po cestných komunikáciach na aute alebo bicykli je bezpečnosť na prvom mietse. Pre motocykle to platí dvojnásobne. Každý motorkár dbá na to aby jeho motocykel bol v 100% stave a predišiel tak technickým poruchám počas jazdy, čo by mohlo viesť k úrazu. Preto je nutné aby všetky dôležité prvky motocyklu boli plne funkčné. Jedným z týchto prvkov je aj osvetlenie (žiarovky), hlavne pri jazde za zníženej viditlnosti alebo v tme. 

V produktovej rade spoločnosti OSRAM nájdete okrem iného aj žiarovky RACER špeciálne vyvinuté a určené pre motocykle. V tomto článku si ich v krátkosti predstavíme. Kompletné portfólio motožiaroviek nájdete tu: https://www.autovip.sk/moto-ziarovky/

 

OSRAM NIGHT RACER

osram-h4-night-racer-50

Rada motožiaroviek s podobnými vlastnosťami ako v prípade modelov OSRAM NIGHT BREAKER. Majú predĺžený sveteľný lúč, väčšiu svietivosť ako štandardné žiarovky a sú odolné proti vibráciam. Ako už z názvu vyplýva sú určené hlavne pre večerné a nočne jazdy. Sú dostupné vo verzií NIGHT RACER 110 a NIGHT RACER 50.

 

OSRAM X-RACER

osram-h4-moto-x-racer

Ďaľšie z rady žiaroviek určené pre motocykle s vysokým jasom a studeným svetlom (až do 4200K) pripomínajúcim xenónové výbojky. Samozrejmosťou je odolnosť voči vibráciam.

 

OSRAM ORIGINAL

osram-hs1-original-line


Sú štandardné žiarovky dodávané do prvovýroby. Sú výnimočné dlhou životnosťou a taktiež sú odolné proti vibráciam.