BUZZ RACK E-SCORPION 2 - Nosič Bicyklov

Kód: BR/E-SCORPION 2
€498 –4 % €477,60 €398 bez DPH
3 až 4 dni
Môžeme doručiť do:
27.9.2023
Možnosti doručenia

Nosič bicyklov Buzz Rack E-Scorpion je novinkou v sortimente od výrobcu Buzz Rack. Tento nosič je určený špeciálne pre prevoz E-bikov. Dostanete produkt s množstvom funkcií, za veľmi priaznivú cenu. Nosič je možné namontovať na všetky typy homologizovaných ťažných zariadení a je určený na prepravu 1 - 2 bicyklov.

Detailné informácie

Autovip.sk - Doprava zdrama
DOPRAVA ZDARMA
pri nakupe nad 60 EUR
Autovip.sk - Garancia vratenia penazi
Vrátenie peňazí
do 30 dní od prevzatia tovaru
Autovip.sk - Bezpecny nakup
Garantujeme originálny
pôvod všetkých produktov
Kvalitné a cenovo dostupné nosiče bicyklov


Podrobný popis

BUZZ RACK E-SCORPION

Buzz Rack E-ScorpionBuzz Rack E-ScorpionBuzz Rack E-Scorpion

Popis

Nosič bicyklov Buzz Rack E-Scorpion je novinkou v sortimente od výrobcu Buzz Rack. Tento nosič je určený špeciálne pre prevoz E-bikov. Dostanete produkt s množstvom funkcií, za veľmi priaznivú cenu. Nosič je možné namontovať na všetky typy homologizovaných ťažných zariadení a je určený na prepravu 1 - 2 bicyklov.

Nosič na ťažnom zariadení zabezpečíte uzamknutím. Mechanizmus upínania zariadenia na ťažné spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy.

Držiaky rámov bicyklov pripevnené na masívnom madle, ktorý sa dá výškovo prispôsobovať a zároveň sa držiaky môžu po ňom posúvať vďaka čomu sa prispôsobia akémukoľvek tvaru rámu bicykla. Svorky sú vyrobené z vystuženého nylonu a sú vysoko odolné. Integrovaná podložka zabraňuje poškriabaniu laku na bicykli.

Držiaky kolies sú vybavené upínacími popruhmi. Dvojbodovým pre predné koleso a jednobodovým pre zadné koleso. Popruhy sú dostatočne dlhé aby bezpečne obopli široké ráfiky.

Keď nosič nevyužívate, je možné ho ľahko zložiť a uskladniť do batožinového priestoru automobilu. Samozrejmosťou je aj sklopná funkcia, ktorá umožňuje prístup do batožinového priestoru automobilu aj s naloženými bicyklami.

Buzz Rack E-ScorpionBuzz Rack E-ScorpionBuzz Rack E-Scorpion

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: