Objednajte do 12:00 a tovar "skladom" vám doručíme už zajtra. Doprava zdarma pri nákupe od 100 EUR.

EASYBIKE Electric Scooter X13 SHADOW

Kód: ESBX13
€598,80 €499 bez DPH
dodanie za 3 až 4 dni
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia

EASYBIKE X13 SHADOW je prvou kolobežkou EASYBIKE radu X, ktorá je vybavená odpružením predného kolesa. Vďaka tomu je prejazd nerovným terénom príjemnejší ako pri modeloch s pevnou vidlicou. Rovnako ako modely X15 a X20 je aj model SHADOW vybavený 10" pneumatikami s bezdušovou technológiou, vďaka ktorým je jazda pohodlná a výrazne sa znižuje riziko prepichnutia.  Kombinuje  450W výkon s vysokokapacitnou 13Ah/36V batériou, vďaka čomu je ideálnou kolobežkou na všetky príležitosti.

Detailné informácie

Pricemania - overený obchod

Podrobný popis

EASYBIKE Electric Scooter X13 SHADOW

 EasyBike predstavuje nové a moderné poňatie rýchlej a efektívnej dopravy po meste. Osobná preprava teraz dostáva úplne iný rozmer v podobe modelu EASYBIKE X13 SHADOW

 Batéria je umiestnená na riadidlách, a preto sa dá ľahko vybrať, napr. na nabíjanie. Na zvýšenie bezpečnosti je vybavená zámkom na kľúč. Umiestnenie batérie umožnilo dosiahnuť pomerne nízku svetlú výšku, čo zjednodušuje nastupovanie a vystupovanie z kolobežky. Vďaka 177 mm širokej nášľapnej doske je možné jazdiť s nohami pri sebe, nie len za sebou, ako je to bežné pri väčšine kolobežiek. Ďalšou výhodou je jednoduchý kompaktný rám z hliníkovej zliatiny. Praktický tvar zadnej časti uľahčuje prenášanie kolobežky bez nutnosti skladania riadidiel.

X13 SHADOW je prvou kolobežkou EASYBIKE radu X, ktorá je vybavená odpružením predného kolesa. Vďaka tomu je prejazd nerovným terénom príjemnejší ako pri modeloch s pevnou vidlicou. Rovnako ako modely X15 a X20 je aj model SHADOW vybavený 10" pneumatikami s bezdušovou technológiou, vďaka ktorým je jazda pohodlná a výrazne sa znižuje riziko prepichnutia.

Motor s výkonom 450 W v zadnom kolese je dostatočne výkonný na svižné zrýchlenie a zvládne stúpanie až do 20°. V kombinácii s veľkou batériou možno v dobrých podmienkach a pri úspornom štýle jazdy dosiahnuť dojazd až 40 - 50 km.

O bezpečné spomalenie sa stará zadná kotúčová brzda. Jej účinnosť podporujú brzdové doštičky s väčšou kontaktnou plochou ako na ostatných skútroch radu X. Brzdeniu ďalej pomáha elektronická brzda, ktorá sa aktivuje stlačením brzdovej páčky.

Všetky kolobežky EASYBIKE série X sa môžu pochváliť prehľadným LED displejom, ktorý je dobre viditeľný aj v tme. Okrem rýchlosti a stavu batérie zobrazuje aj režim jazdy. Jazdec si môže vybrať z troch možností podľa maximálnej rýchlosti. Za zmienku stojí aj užitočný tempomat, ktorý sa automaticky aktivuje po 6 sekundách jazdy konštantnou rýchlosťou.

 

Návod na použitie

 

Zoznam náhradných dielov

Dodatočné parametre

Kategória: E-KOLOBEŽKY, E-BICYKLE
Výrobca: EASYBIKE
Výkon: 250 W
Hmotnosť: 15 kg
Kapacita batérie: 7 500 mAh
Maximálna rýchlosť: 25 km/h
Maximálny dojazd: 15 kg
Nosnosť: 100 kg
Veľkosť kolies: 10"
Umiestnenie motora: v prednom kolese
Maximálny sklon: 15%
Rozmery (v rozloženom stave): 1083×420×1186 mm
Rozmery (zložené): 1083×420×460 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: