Hodnotenie obchodu
4,9
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
754 hodnotení
5
711x
4
20x
3
7x
2
2x
1
14x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
+ Súper rýchle dodanie
+ Nič
Odporúčam dobré ceny a rýchle dodanie.
spokojnosť.odporúčam
+ rýchle doručenie tovaru
- nič
+ rýchlosť vybavenia
- chyby v objednávkovom systéme - duplicitne potvrdená objednávka
- na môj mail doručená cudzia faktúra - hneď stornovaná napriek tomu je to veľký nedostatok
+ prehľadný web
+ spoľahlivý predajca
+ rýchle doručenie
+ Rýchlosť dodanis
+ Spoľahlivosť
+ Komunikácia
+ Ceny
- dodacia lehota
tovar som objedaval v case, kedy mala byt objednavka zaslana v pia. obchod je v BA, dodacia adresa v BA. tovar mi bol doruceny v utorok o 14tej.
Vážený zákazník, ďakujeme vám za vašu objednávku a taktiež za váš názor. Upresnil by som ale len pár faktov. Vaša objednávka bola vytvorená ako píšete v piatok 8.11.2018 o 21:30 z čoho je evidentné, že tovar bude expedovaný až nasledujúci pracovný deň. Teda v pondelok a v utorok bol tovar u vás. Je pravda, že kancelárie máme v BA, avšak to neznamená. že aj sklad odkiaľ sa tovar expeduje. Na stránke máme info, že v BA nie je odberné miesto. Je to z toho dôvodu, že tam nemáme tovar.
S pozdravom
Váš team Autovip.sk
- Nabíjačka prišla poškodená!
Po rozbalení v nabíjačke hrkotalo,po rozobraní som zistil,že prudkým úderom bolo odtrhnuté ťažké trafo z držiakov a prepážok,ktoré sa vysypali.Inak po elektickej stránke funguje,trafo som svojpomocne upevnil a prasknutý kryt v spodnej časti zalepil.Bola to zrejme chyba dopravcu,ktorý si myslí,že vezie hnoj a môže s balíkmi trieskať.
Vážený zákazník,
Mrzí nás, že vám prišiel tovar poškodený. Bohužial, spôsob akým s tovarom zaobchádza kuriér neovplyvníme. Je to hlavne u ľuďoch. Samozrejme poškodený tovar vám môžeme vymeniť. Stači nám napísať email a poslať foto poškodeného tovaru. Resp. mohli ste tak spraviť pri prevzatí tovaru.
+ Mnou objednaný tovar mali skutočne skladom a za najvýhodnejšiu cenu.
- Mnou zvolené doručenie Slovenskou poštou... žiadne kontaktovanie doručovateľom kedy tovar príde... žltý lístok v schránke že tovar je uložený na pošte... Zbytočné nervy!!
Dobrý deň p.Štefan,
Pri tomto type dopravy sa jedná o štandardné doručenie poštou 1.triedou s uložením na pošte, nie k vám domov. Túto dopravu využíva veľa zákazníkov hlavne pre to, že nemusia čakať doma na kuriéra, ale na základe doručenky (žltého lístka) si preberú zásielku na pošte v čase kedy im to vyhovuje. Pre zákazníkom, ktorý ocenia doručenie domov by som odporúčal zvoliť dopravu kuriérom.
spokojnosť
+ Rýchlosť, presnosť a informovanosť o prebiehajúcom obchode
+ Rychlost
Bol som nespokojný z dopravou tovaru - odporúčam vymeniť prepravnú spoločnosť
+ výhodné ceny
+ rýchlosť dodania
+ komunikácia
+ kvalita zabalenia
+ starostlivosť o zákazníka
- nič
+ Tovar skladom priamo u nich
Vyborna cena, komunikacia a dodanie. Chcel by som len v kratkosti ohodnotil denne svietenie OSRAM LEDLOG101. Je to absolutna spicka ktora nema konkurenciu v svieteni a funkciach. To som uz na auta montoval rozne DRL. Stoji to za kazde euro. Skoda len ze ledlog101 sa uz nevyraba a nahradil ho ledlog102 ktore uz nema prisvecovanie do zakrut.
+ obra cena a rýchla dodávka
- nezistil som
+ Dobra komunikacia
+ Rýchle dodanie
+ Maximálna spokojnosť
+ K tovaru som dostal aj textilné rukavice na bezpečnú výmenu žiaroviek
+ - komunikácia
+ - rýchlosť
+ - cena
+ eshop funguje bezchybne.objednal som si tovar a do 48 h.som ho mal doma.

