Objednajte do 12:00 a tovar "skladom" vám doručíme už zajtra. Doprava zdarma pri nákupe od 100 EUR.

Všetko začína vyslovením nápadu...

Sme malá rodinná firma, ktorá Vám od roku 2017 dodáva kvalitné svetelné zdroje, za rozumnú cenu. Primárne sa špecializujeme na svetelné zdroje pre automobily a motocykle, ale máme víziu zaradiť do ponuky aj svetelné zdroje pre domácnosť.  

Našou nosnou značkou je nemecký výrobca OSRAM, ktorého žiarovky či xenónové výbojky sa používajú aj pri výrobe automobilov. Aktuálne sa tešia veľkej obľube LED žiarovky, ako náhrada za pôvodné halogénové žiarovky.

Nové značky a nový spôsob života

Rok 2020 pre mnohých znamenal výraznú zmenu. Pre nás to znamenalo upevniť si pozíciu na trhu e-shopov pri rýchlo vznikajúcej konkurencii a zaradenie nových značiek svetelných zdrojov ako napríklad LUCAS, ELTA a NELOUX.

Logistika bez hraníc

V roku 2023 sme sa presťahovali do nových skladových priestorov, logistického centra v Senci, ktoré nám umožňujú rásť poskytnúť Vám možnosť osobného odberu.

Sortiment nás každodenný

Rozšírením dodávateľského reťazca v roku 2024 sa nám podarilo rozšíriť ponuku o rôzne auto-moto doplnky, elektrické kolobežky, nosiče bicyklov, nosiče lyží, náradie a prístroje pre domácich mechanikov, elektroniku do automobilov aj domácnosti, príslušenstvo pre cestovanie s deťmi a veľa iného sortimentu.