OSRAM H7 Sada žiaroviek 12V 60/55W PX26d (CLKMH7)

Kód: CLKMH7
€10,49 €8,74 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.10.2023
Možnosti doručenia
OSRAM Sada náhradných žiaroviek CLKM H7 Box s náhradnými žiarovkami do vozidla v modernom balení. Obsahuje žiarovky:H7, P21W, PY21W, P21/5W, R5W, W5Wa poistky 15A, 20A a 30A. Výhody produktov Kvalita OEM Široká rada produktov Spoľahlivá kvalita Ergonomický tvar

Detailné informácie

Autovip.sk - Doprava zdrama
DOPRAVA ZDARMA
pri nakupe nad 60 EUR
Autovip.sk - Garancia vratenia penazi
Vrátenie peňazí
do 30 dní od prevzatia tovaru
Autovip.sk - Bezpecny nakup
Garantujeme originálny
pôvod všetkých produktov
Kvalitné a cenovo dostupné nosiče bicyklov


Podrobný popis

Sady náhradných žiaroviek Osvetlenie automobilu je hlavným bezpečnostným faktorom na vozovke. Preto nie je prekvapením, že v niektorých krajinách je súčasťou povinnej výbavy sada náhradných žiaroviek. Sada náhradných žiaroviek OSRAM zaišťuje, že so sebou neustále máte správne náhradné žiarovky. Takže v prípade núdze nemusíte trávit veľa času hladaním servisu, ale môžete problém rýchle a bez zbytočných starostí odstránit sami. Práve preto bola tato sada navrhnutá tak, aby se ľahko používala. O obsahu jasne informujú popisky, ktoré poskytujú všetky potrebné technické údaje. Schéma na zadnej strane znázorňuje, kde a ako sa ktorá žiarovka inštaluje. Ergonomická verzia MINIBOX od spoločnosti OSRAM je ideálny pre vodičov s nedostatkom priestoru vo vozidle. Obsahuje rovnaký rozsah náhradných žiaroviek, ale vďaka svojímm kompaktným rozměrom sa zmestí napríklad aj do motocyklu. Poznámka: V následujících krajinách patria náhradné žiarovky zo zákona do povinnej výbavy vozidla: Macedonsko, Čierna Hora, Srbsko a Španielsko. Náhradné žiarovky v povinnej výbave s výnimkou xenonových a LED žiaroviek: Chorvatsko, Rusko a Polsko Krajiny, ktoré yslovene doporučujícú mať vo výbave vozidla náhradné žiarovky: Francúzsko, Norsko, Portugalsko, Slovinsko, Česká republika, Maďarsko a Slovensko.

Dodatočné parametre

Kategória: Autožiarovky
Výrobca: OSRAM
Pätica: H7 (PX26d)
Napätie: 12 V
Výkon: 55 W, 60 W
Teplota (Farba): 3 200 K
Balenie: 1 ks
Dĺžka: 59 mm
Priemer: 12 mm
EAN: 4050300876375
Kód: CLKMH7

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Osram je svetový líder v oblasti osvetľovacích riešení a má približne 110 ročnú históriu. Firma bola založená v roku 1919 a má sídlo v Mníchove, v Nemecku. V súčasnosti má Osram pobočky v mnohých krajinách po celom svete a zamestnáva viac ako 23 000 ľudí. Firma sa špecializuje na vývoj a výrobu špičkových osvetľovacích produktov pre spotrebiteľov, priemysel a automobilový priemysel. Osram tiež investuje do výskumu a vývoja nových technológií, ktoré majú pomôcť udržateľnému rozvoju a ochrane životného prostredia.