OSRAM LEDriving HL EASY LED H8/H11/H16 (64211DWESY2-2HB)
Kód: 64211DWESY2-2HBSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Plug-and-play ponúka vodičom významné výhody:
- Veľmi vysoký jas bielej farby s teplotou 6 000 kelvinov
- Dlhšia životnosť v porovnaní s halogénovou žiarovkou
- Stabilný svetelný tok aj po dlhšej dobe prevádzky vďaka dokonalému chladeniu
- Neoslňuje, vďaka optimalizovanej distribúcii svetla
- Teplota chromatičnosti: 6000 K (studená biela)
- Optimálne rozloženie svetla
- Záruka 2 roky
- Napájanie: 12V: Určené pre osobné vozidlá
EAN:
Výkon:
8,2 W
Napätie:
12 V
Pätica:
PGJ19-1/2/3 (H8/H11/H16)
Teplota chromatickosti:
6000 K
Záruka:
2 roky
Homologizácia:
nie (off-road)
Značka:
Osram
Cena je za BOX (2ks).
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED autožiarovky |
|---|---|
| EAN: | 4062172426527 |
| Výrobca: | OSRAM |
| Pätica: | H7/H18 (PX26d/PY26d) |
| Napätie: | 12 V |
| Teplota (Farba): | 6 500 K |
| Balenie: | 2 ks |
| EcoPack: | Áno |
| Produktová rada: | LEDriving |
| Technológia: | LED |
| Kód: | 64211DWESY2-2HB |
| EAN: | 4062172426527 |
| Dĺžka: | 58 mm |
| Priemer: | 20 mm |
| Napätie: | 12 V |
| Výkon: | 16 W |