Objednajte do 12:00 a tovar "skladom" vám doručíme už zajtra. Doprava zdarma pri nákupe od 100 EUR.

Textilné snehové reťaze SPARCO veľ. XL

Kód: SPT603
€57,60 €48 bez DPH
dodanie za 3 až 4 dni
Môžeme doručiť do:
1.8.2024
Možnosti doručenia

Autoponožky SPARCO vyzerajú jednoducho, majú za sebou náročné bezpečnostné testy a spĺňajú všetky nevyhnutné normy viacerých krajín a popredných výrobcov automobilov. Zároveň sú certifikované ako plnohodnotný ekvivalent ku klasickým snehovým reťaziam.

Detailné informácie

Pricemania - overený obchod

Podrobný popis

INFORMÁCIE O VÝROBCOVI

Talianska spoločnosť SPARCO je jedným z lídrov v oblasti pretekárskeho oblečenia, bezpečnostného vybavenia a tuningu. Spoločnosť bola založená v roku 1977 v Turíne dvoma automobilovými nadšencami.  V roku 1978 SPARCO vyvinul pretekársku kombinézu, ktorá odolala účinkom ohňa na úžasných 11 sekúnd. Odvtedy je SPARCO Racing známy ako líder vo výrobe pretekárskych sedadiel, ochranných kombinéz, topánok, rukavíc a prilieb.  V roku 1990 sa spoločnosť rozhodla uspokojiť značný dopyt bežných motoristov a začala vyrábať rôzne druhy autodoplnkov.  SPARCO predstavuje použitie najnovších technológií a materiálov. SPARCO sa môže pochváliť spoluprácou s Bugatti, Lamborghini, Bentley, Ferrari, Maserati, Alfa Romeo, AMG, Toro Rosso. Najrýchlejšie autá na svete používajú Sparco.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Talianska firma SPARCO patrí k špičke v oblasti racingového oblečenia, bezpečnostného vybavenia a tuningu. Firma bola založená roku 1977 v Turíne dvoma automobilovými nadšencami. V roku 1978 vyvinulo SPARCO závodnú kombinézu, ktorá odolala pôsobeniu ohňa úžasných 11 sekúnd. Od tej doby je SPARCO Racing známe ako jednotka vo výrobe závodných sedačiek, ochranných kombinéz, topánok, rukavíc a heliem. V roku 1990 sa firma rozhodla uspokojiť značný dopyt z radov bežných motoristov a začala vyrábať najrôznejšie druhy autodoplnkov. SPARCO predstavuje použitie najnovších technológií a materiálov. SPARCO sa môže pochváliť spoluprácou s Bugatti, Lamborghini, Bentley, Ferrari, Maserati, Alfa Romeo, AMG, Toro Rosso. Najrýchlejšie autá na svete používajú Sparco.