Objednajte do 12:00 a tovar "skladom" vám doručíme už zajtra. Doprava zdarma pri nákupe od 100 EUR.

Kompaktný kompresor TYREinflate 2000

Spoločnosť OSRAM predstavila sériu prenosných a kompaktných kompresorov TYREinflate. Jedným z rady produktov je aj TYREinflate 2000. Jedná sa o nabíjateľný kompresor určený pre hustenie pneumatík vozidiel, motocykolv a bicyklov. Svojimi kompaktnými rozmermi a držiakom v balení je vhodný aj pre pripevnenie k bicyklu, vďaka ktorému môžete mať kompresor stále pri sebe.

 

Je vybavený digitálnym podsvieteným displejom, čím dosiahnete presné meranie tlaku pneumatík. Zobrazuje hodnoty tlaku v BAR, kPA a PSI. Vďaka integrovanej pamäti môžete nastaviť a uložiť až štyri rôzne hodnoty tlaku, kedy pomocou funkcie "Auto-Stop" kompresor automaticky zastaví hustenie pneumatiky pri dosiahnutí požadovanej hodnoty.

Kompresor TYREinflate 2000 sa nabíja pomocou MicroUSB kábla, ktorý je taktiež obsahom balenia. Nie je potrebné ho pripojiť do 12V zásuvky automobilu ako v prípade iných kompresorov. Pre jeho kompaktné rozmery a použitiu ľahkých materiálov sa z kompresora TYREinflate 2000 stane váš nerozlučný partner na cestách.  

OSRAM TYREinflate 2000 disponuje aj funkciou powerbanky, môže byť náhradným el. zdrojom energie pre váš mobil, tablet či iné prenosné el. zariadenie. Naviac vďaka integrovanému LED svetlu poslúži tiež ako baterka a poskytne vám osveltenie v noci a za nepriaznivých svetelných podmienok. 

 

V balení nájdete praktické vrecko, do ktorého môžete kompresor vložiť spolu s dodávanou sadou adaptérov, s ktorými "nafúkate" okrem pneumatík, motocyklov, bicyklov aj lopty, nafukovačky a ďaľšie predmety s ventilom "Presta".

Kompresor TYREinflate 2000 je naozaj vhodný pre všetkých. Motoristov aj cyklistov či outdorových nadšencov. Integrované funkcie (pamäť, auto-stop, powerbank, LED svetlo, sada adaptérov) z neho robí ideálneho spoločníka na cestách akýmkoľvek spôsobom.