Objednajte do 12:00 a tovar "skladom" vám doručíme už zajtra. Doprava zdarma pri nákupe od 100 EUR.

Vyšší level s Lucas LEDBOOSTER

Európsky výrobca náhradných dielov pre automobily LUCAS predstavil nové autožiarovky postavené na technológií LED ako náhrada za klasické halogénové žiarovky. Výhodou LED žiaroviek je, že disponujú vysokou svietivosťou pri nižšej spotrebe el. energie. Žiarovky LEDBOOSTER dosahujú jas 1200 lumenov s teplotou svetla 6500 K a životnosťou až 30 000 hod. Sú kompatibilné s 99% všetkých vozidiel.

Montáž týchto LED je veľmi jednoduchá a podobná s výmenou klasických žiaroviek. Teda nie je nutný odborný zásah a každý domáci majster si s montážou poradí. Záleží ako máte dostupné otvory pre výmenu žiaroviek. Motoristom, ktorí nemajú skúsenosti s výmenou žiaroviek sa odporúča prenechať montáž odborníkovi.

Chladenie žiaroviek LEDBOOSTER je navrhnuté bez ventilátora, takže sa nemusíte obávať, že sa vám zvýši teplota v okolí svetiel, čo sa môže stať pri LED s ventilátorom v prípade, že sa ventilátor pokazí.

 

 

                             LUCAS LEDBOOSTER H4                                                             LUCAS LEDBOOSTER H7

 

                        LUCAS LEDBOOSTER H1                                                                  LUCAS LEDBOOSTER H10

                          LUCAS LEDBOOSTER HB3                                                                  LUCAS LEDBOOSTER HB4

                           LUCAS LEDBOOSTER H8/H11/H16

 

Pri vozidlách s ochranou CANBUS môže výmena za LED žiarovky hlásiť chybu na palubovke, keďže LED žiarovky majú nižšiu spotrebu ako klasické halogénové žiarovky. Pre odstránenie hlásenia tejto chyby služia tzv. CANBUS odpory.