Detský podsedák SPARCO 15-36kg, modro-čierny

Kód: SPC3002AZ
€28,82 €24,02 bez DPH
3 až 4 dni
Môžeme doručiť do:
27.9.2023
Možnosti doručenia

Anatomicky tvarovaný podsedák, ktorý slúži na bezpečné pripútanie dieťaťa auto pásy. Spĺňa normu ECE R44/04 pre skupiny 2 a 3, deti od 15 do 36 kg. Podsedák sa do auta umiestňuje v smere jazdy. Poťah je možné ľahko sňať a čistiť. Podsedák je opatrený opierkami rúk. Rozmery: 460 * 380 * 200mm (d * š * v).

Detailné informácie

Autovip.sk - Doprava zdrama
DOPRAVA ZDARMA
pri nakupe nad 60 EUR
Autovip.sk - Garancia vratenia penazi
Vrátenie peňazí
do 30 dní od prevzatia tovaru
Autovip.sk - Bezpecny nakup
Garantujeme originálny
pôvod všetkých produktov
Kvalitné a cenovo dostupné nosiče bicyklov


Podrobný popis

Talianska firma SPARCO patrí k špičke v oblasti racingového oblečenia, bezpečnostného vybavenia a tuningu. Firma bola založená roku 1977 v Turíne dvoma automobilovými nadšencami. |V roku 1978 vyvinulo SPARCO závodnú kombinézu, ktorá odolala pôsobeniu ohňa úžasných 11 sekúnd. Od tej doby je SPARCO Racing známe ako jednotka vo výrobe závodných sedačiek, ochranných kombinéz, topánok, rukavíc a heliem. |V roku 1990 sa firma rozhodla uspokojiť značný dopyt z radov bežných motoristov a začala vyrábať najrôznejšie druhy autodoplnkov. |SPARCO predstavuje použitie najnovších technológií a materiálov. SPARCO sa môže pochváliť spoluprácou s Bugatti, Lamborghini, Bentley, Ferrari, Maserati, Alfa Romeo, AMG, Toro Rosso. Najrýchlejšie autá na svete používajú Sparco.

 
 
Parametre Hodnota Klasifikácia detskej sedačky Trieda 2 hmotnosť 15 až 25 kg Klasifikácia detskej sedačky Trieda 3 hmotnosť 22 až 36 kg Uchytenie sedačky 3 bodovým pásom vozidla Uchytenie dieťaťa 3 bodovým pásom vozidla Smer uchytenia autosedačky v smere jazdy od 15kg do 25kg Smer uchytenia autosedačky v smere jazdy od 22kg do 36kg Prevedenie poťahu snímateľný s možnosťou prania Design anatomicky tvarovaný Dizajn s opierkami rúk EG/ECE - vhodné ECE R44/04 Farba modro/čierna Dĺžka [mm] 460 Šírka [mm] 380 Výška [mm] 200

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Talianska firma SPARCO patrí k špičke v oblasti racingového oblečenia, bezpečnostného vybavenia a tuningu. Firma bola založená roku 1977 v Turíne dvoma automobilovými nadšencami. V roku 1978 vyvinulo SPARCO závodnú kombinézu, ktorá odolala pôsobeniu ohňa úžasných 11 sekúnd. Od tej doby je SPARCO Racing známe ako jednotka vo výrobe závodných sedačiek, ochranných kombinéz, topánok, rukavíc a heliem. V roku 1990 sa firma rozhodla uspokojiť značný dopyt z radov bežných motoristov a začala vyrábať najrôznejšie druhy autodoplnkov. SPARCO predstavuje použitie najnovších technológií a materiálov. SPARCO sa môže pochváliť spoluprácou s Bugatti, Lamborghini, Bentley, Ferrari, Maserati, Alfa Romeo, AMG, Toro Rosso. Najrýchlejšie autá na svete používajú Sparco.